גלם

A Wikiszótárból, a nyitott szótárból
Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez

Héber

Gyök

גלם

ג־ל־מ Perfectum Participium Imperfectum Imperativus Infinitivus
Qal גָּלַם גּוֹלֵם יִגְלֹם גְּלֹם ִלִגְלֹם
Niph'al נִגְלַם נִגְלָם יִגָּלֵם הִגָּלֵם לְהִגָּלֵם
Hiph'il הִגְלִים מַגְלִים יַגְלִים הַגְלֵם לְהַגְלִים
Huph'al הֻגְלַם מֻגְלָם יֻגְלַם - -
Pi'el גִּלֵּם מְגַלֵּם יְגַלֵּם גַּלֵּם לְגַלֵּם
Pu'al גֻּלַּם מְגֻלָּם יְגֻלַּם - -
Hithpa'el הִתְגַּלֵּם מִתְגַּלֵּם יִתְגַּלֵּם הִתְגַּלֵּם לְהִתְגַּלֵּם