Ugrás a tartalomhoz

ג־פ־פ

A Wikiszótárból, a nyitott szótárból

גפפ

ג־פ־פ Perfectum Participium Imperfectum Imperativus Infinitivus
Qal -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎
Niph'al -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎
Hiph'il -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎
Huph'al -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ - -
Pi'el גִפֵּף‎ (gipéf) מְגַפֵּף‎ (megapéf) יְגַפֵּף‎ (yegapéf) גַפֵּף‎ (gapéf) לְגַפֵּף‎ (legapéf)
Pu'al -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ - -
Hithpa'el הִתְגַּפֵּף‎ (hitgapéf) מִתְגַּפֵּף‎ (mitgapéf) יִתְגַּפֵּף‎ (yitgapéf) הִתְגַּפֵּף‎ (hitgapéf) לְהִתְגַּפֵּף‎ (lehitgapéf)