Ugrás a tartalomhoz

ט־ל־ט־ל

A Wikiszótárból, a nyitott szótárból

טלט

ט-ל-ט-ל Perfectum Participium Imperfectum Imperativus Infinitivus
Qal -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎
Niph'al -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎
Hiph'il -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎
Huph'al -אין-‎ -אין-‎ -אין-‎ - -
Pi'el טִלְטֵל‎ (tiltél) מְטַלְטֵל‎ (metaltél) יְטַלְטֵל‎ (yetaltél) טַלְטֵל‎ (taltél) לְטַלְטֵל‎ (letaltél)
Pu'al טֻלְטַל‎ (tultál) מְטֻלְטָל‎ (metultál) יְטֻלְטַל‎ (yetultál) - -
Hithpa'el נִטַּלְטֵל‎ (nitaltél) מִטַּלְטֵל‎ (mitaltél) יִטַּלְטֵל‎ (yitaltél) הִטַּלְטֵל‎ (hitaltél) לְהִטַּלְטֵל‎ (lehitaltél)