Szerkesztő:LinguisticMystic/lv

A Wikiszótárból, a nyitott szótárból
Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez

8. Gandrīz nekas nav tāds, kādu to redz virspusēja acs. Mācieties lietas, cilvēkus, situācijas un notikumus aplūkot ar dziļu uzmanību! Meklējiet būtību zem virsmas, realitāti aiz izskata! Pamaniet patieso motivāciju, kas slēpjas aiz parādītā nodoma! Atklājiet izrunāto teikumu patieso vēstījumu no vārdiem, kas nav izrunāti! Skatieties uz visām lietām un būtnēm tā, it kā jūs tās redzētu pirmo reizi! Neprojektējiet uz viņu neko no tā, ko jau zināt, ko esat piedzīvojuši iepriekš, jo tas izkropļo uztveri! Iemācieties nolikt malā savus aizspriedumus, jo tie veido pamatu nepareizam spriedumam. Tikai ar šādu attieksmi jūs varat atklāt dievišķo vēstījumu, kas ietverts sinhronitātē, princesi, kas slēpjas krupja ādā, dimantu, kas guļ dubļos, brīnumu, kas slēpjas parastā tērpā.

9. Ja nav mīlestības, uzdevums ir smaga nasta un ceļš ir grūts. Tas, kurš mīl, apskauj Dievu, pat ja viņš to nezina, un šajā apskaujumā viņš sajūt Dieva gribu un saprot, kur viņam jāvirzās uz priekšu. Mēdz teikt, ka "mīlestība dod spārnus", un dzīves uzdevuma izpilde nav nekas cits kā pacelšanās uz pilnību. Šim nolūkam nevar izmantot deltaplānu, jums ir vajadzīgi jūsu pašu spārni. Neatsakieties no dārgas būtnes mīlestības, jo jūsu dzīves uzdevums jūs aicina uz "svarīgākām" lietām! Ja tavs darbs dažkārt aizved tevi prom no tuviniekiem, saglabā mīlestību pret viņiem savā sirdī! Tas, kurš jūs patiesi mīl, sapratīs jūsu lēmumu un, pārvarot personīgās neērtības, garā visu laiku paliks jums līdzās.

10. Tas, kurš izpilda savu dzīves uzdevumu, saņem visu, kas nepieciešams pilnvērtīgai dzīvei. Tā darbojas Harmonijas likums. Ir dabiski dzīvot pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi, pat ja daži uzdevumi paredz atteikties no materiālās mantas vai ģimenes dzīves.