גשם

A Wikiszótárból, a nyitott szótárból
Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez

Flag of Israel.svg Héber

Gyök

גשם

ג־שׁ־מ א Perfectum Participium Imperfectum Imperativus Infinitivus
Qal גָּשַׁם גּוֹשֵם (גָּשׁוּם) יִגְשֹׁם גְשֹׁם לִגְשֹׁם
Niph'al -אין- -אין- -אין- -אין- -אין-
Hiph'il הִגְשִׁים מַגְשִׁים יַגְשִׁים הַגְשֵׁם לְהַגְשִׁים
Huph'al הֻגְשַׁם מֻגְשָׁם יֻגְשַׁם - -
Pi'el -אין- -אין- -אין- -אין- -אין-
Pu'al גֻּשַּׁם מְגֻשָּׁם יְגֻּשַּׁם - -
Hithpa'el -אין- -אין- -אין- -אין- -אין-
ג־שׁ־מ ב Perfectum Participium Imperfectum Imperativus Infinitivus
Qal -אין- -אין- -אין- -אין- -אין-
Niph'al -אין- -אין- -אין- -אין- -אין-
Hiph'il הִגְשִׁים מַגְשִׁים יַגְשִׁים הַגְשֵׁם לְהַגְשִׁים
Huph'al הֻגְשַׁם מֻגְשָׁם יֻגְשַׁם - -
Pi'el גִּשֵּׁם מְגַשֵּׁם יְגַשֵּׁם גַּשֵּׁם לְגַשֵּׁם
Pu'al גֻּשַּׁם מְגֻשָּׁם יְגֻּשַּׁם - -
Hithpa'el הִתְגַּשֵּׁם מִתְגַּשֵּׁם יִתְגַּשֵּׁם הִתְגַּשֵּׁם לְהִתְגַּשֵּׁם